Наука та ІТ  |  09.12.14  |  вівторок
 

У Львові обговорили головні пріоритети розвитку сфери ІТ

9-го грудня у місті пройшла конференція, присвячена питанню впровадження інновацій і технологій для побудови сучасної інфраструктури міста та оптимального середовища для бізнесу.

Захід відбувся у львівському офісі компанії "Київстар", яка цьогоріч святкує своє 17-ліття. Протягом цілого дня кращі спеціалісти ділилися з присутніми досвідом реалізації нововведень.

"Чому ми обрали для проведення конференції саме Львів? Тому що все найкраще в Україні найчастіше й особливо останнім часом відбувається у Львові. Окрім цього, тут "Київстар" має другий за величиною офіс в Україні після київського. Ми даємо роботу 700 мешканцям міста. Львів є пріоритетним регіоном для Київстару",

— розповів Петро Чернишов, президент компанії "Київстар".

Мета учасників конференції — поділитися досвідом впровадження інноваційних рішень і використання новітніх технологій. Вони також окреслили перспективи реалізації інфраструктурних проектів. Компанія "Київстар" представила декілька ініціатив, які реалізуються разом з міською владою і бізнес-представниками Львова. Серед них є наступні проекти: система збереження медичної інформації, система телеметрії та автоматизованого управління обладнанням Львівводоканалу та система управління парком електротранспорту міста.

"Як лідер ринку телеком-послуг та національний оператор, "Київстар" зацікавлений у тому, щоб і Львів, і вся Україна якомога швидше подолали технологічну прірву та отримали доступ до телеком-інновацій: від 3G/4G до сучасних інфраструктурних рішень. Ми будемо всіляко сприяти цьому процесу."

— додав пан Чернишов.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 5793

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e