Наука та ІТ  |  03.01.19  |  четвер
 

Космічний зонд NASA передав сигнал на Землю

Іще взимку 2006 року у космос, на відстань 4 млрд миль до краю Сонячної системи запустили зонд під назвою New Horizons.

Основною метою його запуску було вивчення Сонячної системи та планети Плутон з її 5 супутниками. Інформацію про це розмістило авторитетне видання "Reuters".

У вівторок, 1 січня 2019 року, зонду вдалося успішно зателефонувати на Землю пройшовши 6,4 млрд кілометрів. Інженери Лабораторії прикладної фізики Джонса Хопкінса в Меріленді зраділи, коли зафіксували перші сигнали зонда, який вже пройшов космічні скелі в середині пояса Койпера, що складається з крижаних небесних тіл за орбітою Нептуна. Глава місії Аліса Боуман зазначила, що рада тому, що космічний корабель справний.

Вчені відзначають, що, як раз в новому році зонд провів перше, приголомшливе і найглибше дослідження космосу в історії людства. Відповідно дослідникам вдалось отримати нові, більш детальні зображення космічних тіл, які породжують ще більше запитань, ніж дають відповідей.

А ось у 2015 цей році зонд виявив, що планета Плутон трохи більша, ніж вважалося раніше, а на її крижаній поверхні виявлені метанові дюни. Зараз зонд вивчає атмосферу і ландшафт астероїда Ультіма Тулі. Це перше близьке спостереження за одним з віддалених космічних тіл.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 944

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах