Наука та ІТ  |  11.01.18  |  четвер
 

Користувачів попередили, що Google Диск припинить роботу

Українським користувачам інтернет-сервісу Google Диск почали надходити повідомлення про припинення роботи цієї програми на платформах PC та Mac.

Підтримка сервісу припинилася ще 11 грудня 2017 року, а 12 березня 2018 його остаточно закриють.

Про це передає UBR з посиланням на офіційний блог компанії.

Доступ до даних в "хмарі" збережеться через веб-інтерфейс, а також через мобільний додаток.

У Google вже анонсували заміну: для приватних користувачів буде доступний Backup and Sync - по суті, оновлена версія Диска, але з додатковими можливостями.

Корпоративним користувачам запропонують Drive File Stream - більш комплексне і зручне "хмарне" рішення. Але повноцінно його використання можливо буде тільки при платній підписці.

Як раніше повідомлялося, Apple інвестує в економіку США 350 млрд доларів. Про це президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив під час свого виступу на Всесвітньому форумі в Давосі.

Відзначимо, що таким чином компанія відреагувала на поправки в законодавство США, які суттєво знижують для корпорацій ставку податку на прибуток. Американські компанії часто зберігають прибуток за кордоном, щоб не платити в США 35% з неї, реформа ж знизила ставку до 20%. Apple також протягом п'яти років обіцяє вкласти в американські виробничі потужності близько 30 мільярдів доларів і створити 20 тисяч робочих місць.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1652

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...