Наука та ІТ  |  14.11.17  |  вівторок
 

Художниця створила унітаз зі сумок "Loius Vuitton"

Свій розкішний витвір, вкритий шматками сумок елітного французького бренду, американська художниця Ільма Гор планує продати за 100 тисяч доларів США.

Всередині предмет сантехніки пофарбований золотистою фарбою, а його зовнішні поверхні обшито тканиною з сумок "Loius Vuitton". За словами майстрині, виріб справно виконує свої функції.

Для виготовлення дизайнерського унітазу його авторка використала 24 сумочки та один брендовий чемодан, витративши при цьому 18 тисяч доларів. А от продати його дівчина планує у 5 разів дорожче.

Зараз унітаз розміщений у виставковому залі магазину Tradesy у Каліфорнії (США). Усім охочим пропонують посидіти на ньому і відчути всю розкіш елітного виробу. Придбати цей унітаз можна через замовлення на сайті одного з американских інтернет-магазинів.

Як повідомлялося, раніше дизайнер присвятив колекцію килимів змінам клімату. У новій колекції Фернандо Мастранджело руйнуються крижані покриви, випаровуються озера, а також відбуваються інші явища, пов'язані зі змінами клімату на Землі.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 844

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...