Наука та ІТ  |  09.02.18  |  п'ятниця
 

У Львові призупинили навчання через грип уже 16 шкіл

При цьому загальний карантин у всіх школах міста оголошувати не планують.

Навчання призупинятиметься на період від 4 до 7 днів лише в тих школах Львова, де число учнів, відсутніх через грип та ГРВІ, переважатиме 30%. Для цього керівництву цих шкіл слід звернутися з відповідними листами до управління освіти. Про це під час брифінгу 7 лютого повідомила Зоряна Довганик, начальниця управління освіти Львівської міськради.

Нагадаємо, з 8 до 12 лютого призупинено навчання у 12 навчальних закладах: школи №24, №48, №55, №70, "Надія", "Джерельце", школа-гімназія ім. Василя Стуса, "Тривіта", школа №78, школа №7, ЛНВК "Школа I ступеня – гімназія", "Лідер".

Цей перелік поповнився школами СЗШ № 8 (початкова школа), СЗШ № 21, СЗШ № 87. Також до 13 лютого призупинено навчання у школі східних мов та бойових мистецтв "Будокан" № 35.

Для виконання навчальних програм зазначеними навчальними закладами у відповідних наказах буде передбачено відпрацювання пропущених занять ущільненням навчального матеріалу.

Нагадаємо, пізно ввечері 6 лютого кілька осіб були госпіталізовані в обласну інфекційну клінічну лікарню з харчовим отруєнням. Люди oтруїлися в піцерії "New York Street Pizza", якa розташована у нещoдaвнo відкритoму тoргoвoму кoмплексі "Шувaр" на Сихові. Лікарі поставили пацієнтам діагноз - "гостра кишкова інфекція".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e