Наука та ІТ  |  12.02.19  |  вівторок
 

Ілон Маск сказав скільки коштуватиме політ на Марс

Зворотний квиток відомий бізнесмен обіцяє надати безкоштовно.

Про це сам Ілон Маск Повідомити на своїй сторінці в Twitter.

Згідно із попередніми підрахунками, квиток для поїздки на "червону" планету обійдеться туристу в 500 тисяч доларів, проте це тільки на початку. Згодом ціна повинна буде впасти до рівня 100 тисяч доларів з безкоштовним зворотним квитком.

Маск зазначає, що ця ціна є більш-менш доступною для жителів розвинених країн.

Випробування корабля Starship, який повинен буде літати на Марс, відбудеться весною 2019-го року. Корпус цього корабля складається з нержавіючої сталі, і він здатний витримувати екстремально високі температури.

Відзначимо, що зараз компанія SpaceX готується до роботи над великими проектами, такими як польоти на Марс та реалізація глобального супутникового інтернету. Саме тому Маск прийняв рішення скоротити штат на 10%, щоб зробити фірму більш компактною. В цілому було скорочено 600 співробітників.

Олег Ляшко звернувся до Ілона Маска з бізнес-пропозицією. Глава радикалів впевнений, що Україна в змозі запустити власне виробництво електрокарів.

Також австрійські вчені хочуть побудувати космічну станцію на астероїді. Яким би фантастичним не видався цей сценарій, космічна база на астероїді буде вкрай зручною для дослідження космосу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах