Наука та ІТ  |  19.09.18  |  середа
 

Google випустить важливе оновлення Android

Корпорація Google продовжує змінювати дизайни своїх додатків. Існує версія, що таким чином вона підводить їх під стиль Android 9.0 Pie.

Цього разу, дизайнери взялися за калькулятор. Йому була подарована нова стилістика Material Theme, яка робить перехід між додатком і операційною системою, практично непомітною.

Для цього, абсолютно всі написи цього додатка були переведені в шрифт Google Sans. Також були змінені фонові відтінки. Таким чином, додаток став більш гармонійно вписуватися в загальну тематику і залишає простір для уяви.

Слід зазначити, що свої оновлення отримали такі додатки, як "Телефон", "Фото" та "Контакти". Це найпопулярніші програми системи, які користувачі використовують по кілька разів на добу. Новий Android став улюбленцем тих користувачів, чиї смартфони дозволили встановити його. В цілому, дизайн нової операційки був змінений повністю. Скрізь присутня вищевказана стилістика, що робить смартфон і його операційну систему, практично одним цілим. Цікаво, що за місяць після свого виходу, Android 9.0 Pie зумів завоювати любов тільки в 0,1% користувачів, оскільки далеко не всі смартфони розраховані на подібну ОС.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах