Наука та ІТ  |  06.11.18  |  вівторок
 

Гейтс продемонстрував "унітаз майбутнього"

Новий унітаз буде працювати без води і каналізації. На думку Гейтса, представлений зразок стане головним досягненням в області санітарії за останні 200 років.

Про це повідомив сам Білл Гейтс у своїй доповіді на сцені з банкою фекалій.

Зі слів Гейтса, у людських екскрементах містяться шкідливі бактерії, які іноді проникають у питну воду і викликають безліч захворювань, зокрема щорічно з цієї причини вмирає до 500 тисяч дітей у віці до п'яти років.

Планується, що дослідний зразок у масовому виробництві буде коштувати не більше 500 доларів і може стати новим світовим стандартом, який в першу чергу буде введено в житлових будинках і школах та інших громадських закладах.

"Завдяки унітазам нового типу відходи просто не будуть потрапляти в каналізацію. Це заощадить людству понад 233 мільярдів доларів на охорону здоров'я (приблизно стільки щороку витрачають на лікування діареї, холери та інших подібних розладів або інфекцій). 10 років тому я й уявити не міг, що буду стільки знати про какашки. І я вже точно ніяк не міг подумати, що Мелінді доведеться просити мене утриматися від розмов про туалети і фекальні опади за обіднім столом"

- сказав Гейтс.

Нагадаємо, що у Британії лекції студентам читатимуть "голограми" викладачів. Нова технологія дозволить запрошувати іноземних лекторів до спеціальної студії, а саме зображення транслюватиметься безпосередньо в аудиторію.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах