Наука та ІТ  |  27.09.19  |  п'ятниця
 

Львівські інженери розробили проект, що прогнозує рух автомобілів та пішоходів

27 вересня, у Львові в рамках ІT Arena, інженери компанії Intellias продемонстрували свою розробку - автоматичну систему Walker RoadSafe, що відслідковує траєкторію та швидкість руху автомобіля і пішоходів, та будує прогноз їхнього місцезнаходження.

Як розповіли представники компанії, система використовує алгоритми машинного розпізнавання, щоб визначити та передбачити активність пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Роблять це з метою передбачити небезпечні ситуації на дорозі.

"Станом на нині, основне задавдання автовиробників – розвантажити водія, який у майбутньому не братиме активної участі у керуванні і перетвориться на пасажира. Відповідно, автомобілям потрібен софт для того, щоб стати більш автономними. Наше рішення – це акселератор, який прискорює розробку подібних технологій і може лягти в основу створення систем для автопілотування",

– пояснив керівник відділу AI/ML в Intellias, Олександр Одуха.

Інженери переконують, що система Walker RoadSafe може розпізнавати пішоходів та аналізувати їхній рух щодо трансопрту, і таким чином навчається робити прогнози для автомобілів. Зробити прогноз програма може за 2 секунди, так само, як і вирахувати вірогідність зіткнення.

Завдяки цьому, автомобілю подається сигнал, щоб загальмувати чи уповільнитися. Залежно від рівня автономності, система, в яку буде інтегрована така розробка, може або попередити водія, або сама прийняти рішення.

Компанія завдяки своїй розробці планує перейти від класичного аутсорсингу до консалтингу, попит на який демонструє європейський ринок.

Про це повідомляє 032.ua

 
 

Коментарі (0) перегляди: 458

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах