Наука та ІТ  |  19.08.18  |  неділя
 

Експерти розповіли про масову епідемію в світі у найближчі роки

Вчені з різних країн б'ють на сполох: вже через кілька років в світі почнеться нова епідемія, але вона ніяк не пов'язана з вірусами і мікробами.

Як стверджують дослідники, уже через кілька років в більшості країн світу почнеться епідемія ожиріння.

Вчені відзначають, що в першу чергу, ця проблема торкнеться Китаю та інших країн, що швидко розвиваються, і викликані ожирінням захворювання стануть головною загрозою для людей.

Дослідники у черговий раз розповіли про те, що надмірна вага стає причиною розвитку цукрового діабету, артеріального тиску, серцево-судинних захворювань, що в підсумку істотно скорочує життя людини. Співробітники Єльського університету США заявили про те, що в разі зростання епідемії ожиріння по всьому світу також почнеться стрімке зростання пацієнтів з гіпертонією і іншими захворюваннями серцево-судинної системи.

Зараз вчені закликають медиків і людей звернути увагу на цей взаємозв'язок, і швидше зайнятися профілактикою цієї проблеми. За словами експертів, люди повинні замислюватися про те, що їм необхідно змінити свій раціон харчування і забути про малорухливий способі життя, якщо вони хочуть зберегти гарну фігуру і гарне здоров'я на довгі роки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах