Наука та ІТ  |  24.05.18  |  четвер
 

Дослідники назвали речовину, через яку гладшають

Група вчених з університетів Авейро і Байра Интериор в Португалії виявила речовину, яка порушує принцип переробки і зберігання жирів в тілі людини.

Обезогени - хімічні речовини, які порушують природні процеси переробки і накопичення жирів в тілі людини. Вони змінюють роботу клітин, і призводять до накопичення жиру, а також до збільшення апетиту, що не тільки призводить до ожиріння.

Попередні дослідження виявили, що ці хімікати містяться в багатьох повсякденних продуктах. Це, наприклад, пестициди, пластмаси, антипірени, антипригарні покриття на кухонному посуді та одязі, а також штучні підсолоджувачі.

Група вчених з Португалії проаналізувала всі попередні дослідження і зробили висновок, що найбільше обезогенів людина отримує зі свого раціону, хімічних засобів, посуду і косметики.

Грунтуючись на результатах аналізу, вони розповіли, як знизити впливу обезогена. Фахівці радять купувати овочі та фрукти у фермерів без пестицидів, відмовитися від готової їжі з великою кількістю інгредієнтів.

Крім цього потрібно зменшити використання пластику для продуктів і напоїв, особливо не нагрівати його.

У будинку потрібно підтримувати чистоту, не ходити у вуличному взутті, проводити щоденне прибирання без хімічних засобів для чищення, які також містять небезпечні речовини.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 656

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах