Наука та ІТ  |  13.05.22  |  п'ятниця
 

Зеленський став почесним доктором в 27 університетах США

Про це повідомила голова почесного консульства України у Філадельфії Ірина Мазур.

Президентові Володимиру Зеленському надали звання почесного доктора наук 27 вищих навчальних закладів США.

"12 травня президентові України Володимирові Зеленському надали звання почесного доктора гуманітарних наук від Манор-коледжу в місті Дженкінтаун, Пенсильванія. Для мене було неймовірною честю отримати цей почесний диплом від імені Президента України",

— написала вона.

Мазур подякувала Манор-коледжу за ініціативу і зазначила, що її підтримали ще 26 навчальних закладів США.

Що відомо

Президент Володимир Зеленський повідомив про намір продовжити спеціальний формат звернень до різних країн світу. Зокрема, він планує звернутися студентів.
12 травня, голова Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що наприкінці травня президент Володимир Зеленський планує особисто виступити у Стенфордському університеті. Міжнародні гарантії безпеки поїздки нададуть США.
10 травня президент Володимир Зеленський закликав парламент Мальти зупинити "чинні привілеї" для громадян Росії — від програми "золотих паспортів" до переховування статків.
Генеральна секретарка міжнародної правозахисної організації Amnesty International Аньєс Калламар вважає, що президент Володимир Зеленський повинен активніше взаємодіяти з країнами за межами Заходу, зокрема з країнами Африки, Азії та Латинської Америки.

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e