Наука та ІТ  |  10.11.19  |  неділя
 

Біля Шулявського шляхопроводу знайдено склад боєприпасів часів Другої світової війни

Біля Шулявського шляхопроводу у Києві при заміні інженерних мереж знайдено склад боєприпасів часів Другої світової війни.

«Заміна інженерних мереж – дуже корисний процес. Тільки при таких роботах у 30 метрах від Шулявського шляхопроводу виявили склад боєприпасів часів Другої світової війни»,

– розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Загалом піротехніки виявили і вилучили артснаряди калібру 152 – 47 одиниць, АС-122 – 35 одиниць, АС-105 – 8 одиниць, АС-76 – 18 одиниць, 3 мінометні міни 82мм та 1 гранату М-16 часів Другої світової війни. Наразі боєприпаси вивезені на полігон для знешкодження у визначеному порядку.

Нагадаємо, ремонт Шулявського шляхопроводу за попередніми оцінками триватиме 17 місяців.  Вартість робіт – 830 млн грн. Шляхопровід збираються обладнати велосипедними доріжками 741 м довжиною, ліво – і правоповоротними з’їздами, а також у планах реконструкція підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення. На заїзді на Шулявський шляхопровід з проспекту Перемоги почали облаштовувати велодоріжку. Її ширина становить 2 метри.

Про це повідомляє ua.news

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах