Наука та ІТ  |  07.05.20  |  четвер
 

Без останнього дзвоника: навчальний рік у школах Львова завершать дистанційно

Навчальний рік 2019/2020 у львівських закладах освіти завершать дистанційно, а останній дзвоник не відбудеться.

Про те, як буде відбуватися цей процес для учнів усіх класів, під час брифінгу розповіла начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, передає пресслужба Львівської міської ради.

«Структура навчального року затверджується навчальним закладом, і заклади освіти міста Львова дотримуються структури, яку вони обрали на початку року. Як правило, навчальні заняття будуть завершені 29 травня.

До 15 червня педагогічні працівники повинні оформити документи про освіту. Випускникам 9 класів такі документи будуть видані на руки із дотриманням усіх протиепідеміологічних правил. Для учнів 1−8 і 10 класів документи (точніше їх скан-копії) будуть надіслані електронною поштою. Оригінали ж будуть видані на початку 2020−2021 навчального року. Впродовж червня будуть проведені педагогічні ради, під час яких будуть прийняті рішення про переведення учнів до наступного класу.

Одинадцятикласники зможуть отримати документи про освіту лише після завершення зовнішнього незалежного оцінювання. Станом на зараз Міністерством освіти і науки не визначено точних термінів проведення ЗНО, але попередньо є інформація про те, що тестування мало б відбуватися з 25 червня по 17 липня. Важливо, що учням, які проживають у іншій області від тієї, де вони проходять навчання, а також ті, які знаходяться на відстані більше ніж 150 кілометрів від місця здачі ЗНО, надана можливість перереєструватися.

Щодо проведення будь-яких заходів наприкінці навчального року, то було категорично заборонено проводити будь-які масові події»,

— розповіла Зоряна Довганик.

Також батькам майбутніх першачків пояснили, як подати документи дитини до школи.

«Ми розпочали прийом документів для зарахування до школи учнів першого класу. Усім закладам освіти міста рекомендовано проводити прийом за допомогою онлайн-ресурсів: електронна пошта чи будь-яка інша онлайн-платформа. Після 31 травня, впродовж цілого червня батькам першачків буде надано час для того, аби вони власноруч могли принести документи дитини. Мова йде про тих, хто не зможе подати документи онлайн. Щодо медичної довідки, то ми рекомендували надавати її до закладу освіти до початку 2020−2021 навчального року, оскільки зараз відбуваються карантинні обмеження і немає можливості зробити таку довідку в закладах охорони здоров’я»,

— розповіла Зоряна Довганик.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах