Наука та ІТ  |  16.08.19  |  п'ятниця
 

Американський підліток знайшов біля готелю зуб мамонта

Під час канікул у штаті Огайо 12-річний Джексон Гепнер виявив ребристий об'єкт, що стирчав з бруду біля струмка поряд із готелем. Виявилося, що це зуб мамонта.

Про це йдеться на сайті готелю The Inn at Honey Run.

«Його батько і дядько розуміються на природознавстві. Вони почали шукати в інтернеті відповідь і з’ясували, що знайдений предмет може бути зубом мамонта чи мастодонта»,

— розповів власник готелю Джейсон Найс, пише CNN.

Сім'я Джексона і власник готелю зв’язалися з професорами й науковцями в цьому районі, щоб дізнатися точно, які скам’янілості знайшов хлопець.

Професори Дейл Гнидовець з Ортонського геологічного музею, Найджел Бруш із геологічного факультету Ешлендського університету й Нік Кардуліс із Програми археології Вустерського коледжу підтвердили, що підліток знайшов гігантський зуб. На думку фахівців, вік зуба — приблизно декілька тисяч років, він належав мамонту чи мастодонту.

За даними Центру історії Огайо, в штаті раніше були виявлені скам’янілості мастодонта і мамонта, які вимерли близько 10 000 років тому. Тварини були травоїдними, тому їхні кутні зуби мали гладкі гребені для поїдання трави.

Про це повідомляє Громадське

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах