Наука та ІТ  |  15.09.14  |  понеділок
 

15-го вересня розпочинається фотоконкурс "Вікі любить пам'ятки"

З 15-го вересня до 15-го жовтня в Україні проходить щорічний фотоконкурс, в рамках якого Вікіпедія збирає світлини культурної спадщини для ілюстрації своїх статей.

У списку більше 60-и тисяч об'єктів історико-культурної спадщини з різних областей нашої держави, в тому числі й з Криму.

"Попри війну, що триває на сході України, ми цього року проводимо національну частину конкурсу в Україні, оскільки культурна спадщина під час воєн та збройних конфліктів також руйнується і втрачається назавжди. Тому зафіксувати на фото всі пам’ятки дуже важливо",

— переконана член Оргкомітету конкурсу "Вікі любить пам’ятки 2014" Олена Захарян.

Додамо, що взяти участь в конкурсі дуже легко. Для цього потрібно пройти реєстрацію на Вікісховищі, після цього обрати культурні пам'ятки зі списку, сфотографувати їх, а світлини завантажити на Вікісховище не пізніше 15-го жовтня. Крім того, необхідно вказати унікальний ID фотографій. Автори найкращих робіт будуть нагороджені цінними подарунками.

Як розповів член правління ГО "Вікімедіа Україна" Микола Козленко, цьогоріч за підтримки сайту "Дерев’яні храми України" у конкурсі буде також спеціальна номінація "Пам’ятки дерев’яної архітектури України".

Додамо, що 10 найкращих фотографій будуть номіновані на міжнародний конкурс, переможці якого зможуть завітати у Мехіко на щорічну зустріч редакторів Вікіпедії у червні 2015 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...