Все  |  12.07.18  |  четвер
 

"Національний корпус" штурмував засідання Львівської міськради

Сьогодні, 12 липня, кілька десятків молодиків у футболках "Національного корпусу" побилися з муніципальною охороною і заблокували сесію міськради.

Про це інформує видання "Інтерфакс". 

Повідомляється, що в супроводі "Національного корпусу" прийшли стоматологи, які вимагали виплати зарплати за 11 місяців. Співробітники третьої комунальної стоматологічної поліклініки пікетували будівлю міськради ще з самого ранку, увесь день вони скандували гасла "Садового геть!" і "Зарплату!".

Але під кінець робочого дня вирішили в буквальному сенсі штурмувати Львівську міськраду і дорватися до трибуни, де вони ще раз повторили свої вимоги. Секретар міськради Анатолій Забарило тимчасово припинив засідання і зібрав усіх голів фракцій на нараду. Трохи пізніше стало відомо, що було проведене позачергове засідання бюджетної комісії, на якій відразу ж знайшли гроші на виплату стоматологам.

Протестуючі домоглися виконання своїх умов і вийшли із сесійної зали, проте залишилися в будівлі Львівської міськради. Засідання так і не було відновлено

 Нагадаємо, що у суботу митингувальники перекриють кордон з Польщею на двох КПП. Жителі прикордонних районів Львівської області вимагають скасувати податкові обмеження на ввезення товарів із Польщі

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах