Нацбанк  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

Гонтарева заявила, що не повернеться в Україну

Вона зазначила, що в Україні у неї вже нічого не залишилося.

Колишня глава Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила про те, що не збирається повертатися в Україну.

Про це вона заявила в інтерв'ю сайту Гордон.

Відповідаючи на питання «як вона себе почуває фізично і психологічно після всього, що сталося?», Гонтарева заявила:

«Психологічно 17 вересня був найважчим днем ​​у моєму житті. Коли спалили мій будинок, а з ним все сімейні фотографії і реліквії, все речі ... Мій чоловік як був в одних джинсах, так в них і залишився: вся його одяг згорів, у мене хоч в Лондоні були якісь речі.

Це був дуже складний день. Здавалося, що кінець світу настав. Але сьогодні я вже всім друзям сказала: в інвалідному кріслі або на милицях все одно йду вперед».

Гонтарева зазначила: «Я поки не бачу, щоб Коломойського хтось зупиняв. З ним фотографуються в Офісі президента, з ним роблять Селфі, його вперше за 16 років запрошують на форум YES (Ялтинська європейська стратегія, щорічний форум за участю світових лідерів, що проходить в Києві і заснований бізнесменом Віктором Пінчуком). Я цього не розумію. Як не розумію і того, чим саме йому заважаю. Мені він точно не заважає. Якщо країна вибирає нових героїв і вони виглядають ось так, значить, у країни таке уявлення про реформи і справедливості. Це вибір країни».

«Я не буду перетинати кордон України. У мене там немає вже ні вдома, нічого. Вони, напевно, спеціально це зробили, щоб випалити мене напалмом з країни »,

- резюмувала Гонтарєва.

Про це повідомляє Хвиля

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах