Все  |  29.10.18  |  понеділок
 

Нафта дешевшає через низькі темпи зростання світової економіки

Сьогодні ціни на нафту знижуються через уповільнення темпів зростання світової економіки, що позначиться на попиті сировини.
У понеділок, 29 жовтня, ціни на нафту знижуються внаслідок уповільнення темпів зростання світової економіки, що негативно позначиться на попиті сировини.
 
Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.
 
Ф'ючерси на північноморську суміш Brent знизилися на 0,44 відсотка, тобто до 77,28 доларів за барель. Ф'ючерсні контракти на WTI торгувалися по 67,32 доларів за барель, що на 0,4 відсотка нижче від попереднього закриття.

За інформацією аналітиків, на ринку зберігаються "ведмежі настрої" через ознаки сповільнення зростання світової економіки, що посилились після падіння на фондових ринках. При цьому інвестори зберігають фокус на іранському факторі.

На початку листопада починаються санкції США проти енергетичного сектору Ірану, мета яких полягає в обнуленні нафтоекспортного виторгу Тегерана.

Наразі на азіатському ринку спостерігають міцний баланс попиту і пропозиції, про що свідчать невеликі обсяги нафти, які зберігаються у плавучих сховищах біля Сінгапуру та південного узбережжя Малайзії.

Згідно з даними Refinitiv Eikon, на сьогодні на рейді стоять лише чотири супертанкера. Минулого року їх було близько п'ятнадцяти, а в середині 2016 року - сорок супертанкерів.

Станом на 29 жовтня о 9:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent становила 77,25 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 77,78 долара за барель, що на 12 центів вище від рівня закриття торгів (77,66 доларів).

 
 

Коментарі (2) перегляди: 777

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах