Надзвичайна ситуація  |  14.07.19  |  неділя
 

Жінка знайшла втрачений 75 років тому гаманець

У школі американського штату Іллінойс знайшли 15 гаманців, які нібито вкрали 75 років тому.

"Ми оглядали будівлю середньої школи міста Сентралія і знайшли схованку з гаманцями, які, як ми думаємо, вкрали в середині 1940-х років, - розповів Балцелл, супроводивши пост фотографією знахідки. - Злодюжка забрав гроші, залишивши тільки документи, фотографії та інші особисті речі власників".

Пастор пояснив журналістам, що церква City Hope Church, в якій він служить, збирається перебратися в стару будівлю школи.

Балцелл привів імена і прізвища тих власників речей, які вдалося ідентифікувати за документами. Публікація швидко стала вірусної і зібрала понад три тисячі ретвітів і сотні коментарів. Незабаром з чоловіком зв'язалася 89-річна Бетті Джун Сіссе (Betty June Sissom), виявивши своє ім'я в списку.

"Я пам'ятаю, що в юності втратила свій червоний гаманець. Не можу повірити, що його знайшли, стільки часу пройшло відтоді",

- зазначила пенсіонерка.

Джун Сіссе зраділа знахідці, оскільки в гаманці зберігалися пам'ятні для неї фотографії, уточнює газета The Ledger-Enquirer.

"Подивіться, це я з хлопчиком на ім'я Джиммі Кейн (Jimmy Kane). Я була по вуха в нього закохана",

- зізналася вона.

Балцелл підкреслив, що, крім Джун Сіссе, п'ять інших господарів речей вийшли з ним на зв'язок. Він має намір повернути всі 15 гаманців, які вдалося виявити в шкільному жіночому туалеті.

Про це повідомляє ТОнеТО

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах