Надзвичайна ситуація  |  24.05.19  |  п'ятниця
 

Заступника мера Садового невідомі облили фарбою в ЛМР

Це сталося під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Про це повідомляє депутат ЛМР Ігор Зінкевич на своїй сторінці в Facebook.

У п’ятницю, 24 травня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради заступника міського голови з фінансово-економічних та питань містобудування Геннадія Васьківа облили фарбою.

За словами Ігоря Зінкевича виконком у ЛМР завершився обливанням Геннадія Васьківа фарбою.

Окрім того, він опублікував відеозаписи, на яких чутно, як обливання супроводжується аплодисментами та схвальними вигуками.

За інформацією у Львівській міській раді, невідомі ввірвалися в малий сесійний зал, де зазвичай проходять засідання виконавчого комітету, і не дали можливості його провести.

Повідомляється, що конфлікт спалахнув під час обговорення виділення землі. Заступника мера облили зеленою фарбою.

Доповнено: Повідомляється, що заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків та виконавець обов’язків директора департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко, яких сьогодні вранці облили невідомою рідиною під час засідання виконавчого комітету, скерували заяви до Національної поліції.

У міській раді також зазначили, що також готується окрема заява. ЛМР має намір скерувати її до відповідних правоохоронних органів.

За словами директорки юридичного департаменту Львівської міської ради Гелени Пайонкевич, цього тижня вже двічі не дали можливості провести засідання міської ради — сесії та виконавчого комітету. Колеги звернулися із заявами про вчинення таких дій щодо них до Національної поліції.

"Ми також готуємо відповідну заяву. Швидше за все, подамо її в понеділок. Вимагатимемо в правоохоронних органів діяти в межах чинного законодавства",

-  зазначає директорка.

Вона також підкреслила, що через такі дії активістів невирішеним залишається бюджетне питання. Також у порядку денному засідань виконавчого комітету та сесії була доволі велика кількість питань, які потребували швидкого вирішення.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах