Надзвичайна ситуація  |  10.07.18  |  вівторок
 

Загиблих від повенів у Японії вже 156

З учорашнього дня кількість жертв збільшилася майже в три рази. Ще кілька тисяч осіб госпіталізовано через аномальну спеку.

Про це інформує видання AFP.

Повідомляється, що станом на 10 липня відомо про 156 загиблих. Вода і грунтові зсуви практично повністю накривають будинки, тому місцеві жителі з відчаю залазять на дахи і чекають поки їх врятують. На пожежну службу було покладено обов'язки рятувальників і швидкої допомоги, бо тільки вони можуть працювати в таких екстремальних умовах. Також стало відомо, що 2.7 тисяч японців було госпіталізовано через аномальну спеку.

"Рятувальники провели обшуки в будинках у вівторок з малою надією знайти живих після жахливих повеней і зсувів, які забрали життя 156 осіб"

- пише видання.

Дощі тимчасово припинилися і вода потрохи стала витікати, але загроза грунтових зсувів досі існує. Влада Японії пильно стежить за прогнозом погоди в небезпечних регіонах країни, однак через щільну забудову на гірській місцевості врятувати всіх від наслідків стихії практично неможливо. Жителі звинувачують у цьому політику держави,а саме можливість вирубувати старі ліси і засаджувати їх новими деревами. На їхню думку, нові рослини не здатні ефективно вбирати корінням воду на гірській місцевості, що призводить до ось таких катаклізмів.

Нагадаємо, що через повені У префектурах міст Гіфу і Кіото був оголошений режим особливої тривоги. 5-ти мільйонам жителів рекомендували якомога скоріше евакуюватися в більш безпечні регіони

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах