Надзвичайна ситуація  |  07.03.22  |  понеділок
 

Перша леді України опублікувала фото загиблих українських дітей

Перша леді також звернулася до країн НАТО з проханням закрити нарешті небо від російських літаків.

Коментар: 

«Я мушу про це розповісти. В Україні вже понад 38 загиблих дітей. І через обстріли мирних міст та селищ ця цифра може збільшуватися просто зараз! Коли у РФ кажуть, що не воюють із мирним населенням, – покажіть їм ці світлини! Ці обличчя дітей, які ніколи не стануть дорослими. Окупанти вбивають українських дітей. Свідомо й цинічно. Наші діти»,

– зазначила Олена Зеленська.

Вона розповіла історії кількох загиблих дітей, зокрема Аліси з українського міста Охтирка, яка не дожила до свого 8-річчя, бо під час обстрілів загинула разом із дідусем, який прикрив її собою.

Також перша леді поділилася історією 18-місячного Кирила із Маріуполя, якого батьки під вогнем довезли до лікарні, але лікарі вже нічого не змогли зробити, та Поліни з Києва, яка загинула під час обстрілів на вулицях столиці разом із батьками та братиком, сестричка – в тяжкому стані.

Вона повідомила про 14-річного Арсенія, у голову якого влучив осколок снаряда, однак медики не змогли доїхати під вогнем, 6-річної Софійки, розстріляної з півторамісячним братиком, мамою, бабусею та дідусем у автівці під час виїзду з Нової Каховки.

Коментар: 

«Скільки ще дітей має загинути, щоб російські війська перестали стріляти й погодилися на гуманітарні коридори? Скільки ще мають стекти кров’ю й загинути від голоду, щоб вони перестали нищити цивільний транспорт і пропустили гуманітарії місії?»,

– зазначила дружина Президента.

«Врятуйте наших дітей, щоб завтра не гинули ваші!»,

– наголосила вона.

#Natoclosethesky

Про це повідомляє soloway.live

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e