Надзвичайна ситуація  |  18.10.18  |  четвер
 

Вночі біля Одеси згоріли пляжні будинки

У ніч на четвер у передмісті Одеси згоріли 16 пляжних будинків і двоповерхова адмінбудівля.
У ніч на четвер у південному передмісті Одеси, а саме в районі причалу № 129, згоріли 16 пляжних будинків і двоповерхова адміністративна будівля. Пожежу гасили впродовж двох годин, загиблих людей не виявлено.
 
Про це інформує кореспондент Укрінформу.

На місці нещасного випадку підрозділам рятувальників довелося гасити полум'я у дуже складних умовах. Під час пожежі дув сильний поривчастий вітер, не було протипожежних розривів між палаючими будівлями, було важко під'їхати до осередків вогню.

"Пожежні автоцистерни вдалося встановити тільки на відстані 200-300 метрів від місць пожежі, а підвезення і перекачування води здійснювалося на півкілометрову відстань", - повідомив журналістам заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Головного управління ДСНС України в Одеській області Олександр Крицький.

Також швидко ліквідувати пожежу перешкоджали вибухи балонів із газом. У гасінні вогню брали участь 18 одиниць техніки та 84 рятувальники ДСНС.

Відповідно до його слів, постраждалих і загиблих людей на місці пожежі не має.

Наразі встановлюють причини масштабної пожежі. Проте припускають, що пожежа сталася внаслідок необережного поводження з вогнем в одному з пляжних будинків.

 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах