Надзвичайна ситуація  |  29.10.18  |  понеділок
 

Вбивчі промови: на виступі Ніка Вуйчича помер підліток

28 жовтня у Львові під час виступу всесвітньо відомого мотиваційного промовця Ніка Вуйчича помер один із відвідувачів заходу.

Спікер приїхав до України вже в шостий раз, проте у Львові виступає вперше. Вуйчич відвідав місто з програмою "Життя без обмежень". Тисячам присутніх на заході, що проводився на "Арені-Львів" промовець порадив старатися змінюватися на краще, мріяти та не заздрити іншим, а також спонукав не опускати руки та не боятися впасти на життєвому шляху.

Проте, для 16-річного хлопця той день став на жаль, фатальним. За інформацією ресурсу, юнаку стало погано близько 20-ї години вечора, у самому розпалі промови Вуйчича. Медичні працівники провели всі можливі реанімаційні заходи, проте повернути парубка до життя їм не вдалося.

Прес-служба поліції Львівської області також прокоментувала цю трагічну ситуацію та підтвердила випадок смерті, додавши, що ознак насильницької смерті не було виявлено. Призначена подальша експертиза, яка має встановити причину загибель. Неофіційні джерела інформують, що у померлого була вада серця.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах