Надзвичайна ситуація  |  22.08.19  |  четвер
 

Вбили 20 бойовиків: блискавична атака українських військових на Донбасі

До "перемир’я" бойова розвідувальна група К-2 і команди з 54-ї механізованої бригади за 12 хвилин провели операцію з ліквідації сил бойовиків.

Про це розповів волонтер Юрій Мисягін у Facebook.

За його словами, це "найшвидша і найуспішніша бойова операція ВСУ за час війни на сході України". Також це вперше, коли вся операція була знята на відео.

"У вас є унікальна можливість побачити все – від самого її початку, від моменту розвідки і до того чим все закінчилося для російсько-терористичних військ на Донбасі", – зазначив Мисягін.

Вчасно отримана інформація зі штабу ОТУ "Північ" про концентрацію сил ворога, грамотно і таємно проведена розвідка безпілотниками, і дронами, початок операції в найнесподіваніший час для ворога, удар з різних місць і з різної дистанції, швидкість і частота ударів, і постійно коригується вогонь з повітря, ось, на думку волонтера, в чому запорука успіху.

За його словами, в операції брало участь всього 35 осіб, втім групам вдалося практично повністю знищити базу терористів і всю техніку, що була там.

Так, військовим вдалося ліквідувати 20 бойовиків, ще 11 – поранено. Також знищено чималу кількість техніки: зенітно – ракетний комплекс "Стріла-10", командно-штабну машину, БМП (2 шт.), вантажівки "УРАЛ" (6 шт. знищено, 5 шт підбито), вантажівки "КАМАЗ" (4 шт. знищено, 1 шт. підбито), вантажний кран та армійський джип.

Про це повідомляє Варта-1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах