Надзвичайна ситуація  |  15.10.19  |  вівторок
 

В аеропорту Барселони відбулися зіткнення, постраждало 56 осіб

В аеропорту Барселони Ель-Прат відбулися зіткнення між поліцією і протестувальниками, які підтримують незалежність Каталонії.

Про це повідомляє El Pais.

Повідомляється, що вже 56 осіб звернулися за допомогою до медиків після отриманих в зіткненнях травм. Більшість поранених перебували в першому терміналі аеропорту. Чотирьом постраждалим знадобилася госпіталізація.

Близько 8 тис. учасників протестів сиділи перед виходами до першого терміналу. Вони перекрили доступ до аеропорту і порушили його роботу. Деякі екіпажі не прибули на робочу зміну. Авіакомпанія Vueling в результаті скасувала сто рейсів, запланованих на понеділок, і ще 20, які повинні були вилетіти у вівторок.

Мітингувальники вимагали звільнити 12 каталонських лідерів, яких заарештували після проведення референдуму про незалежність. Сьогодні їм оголосили строки ув’язнення.

Нагадаємо, громадянам України, які перебувають у столиці Каталонії Барселоні, у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації, радять утриматися від відвідування центру міста та туристичних локацій. 

Про це повідомляє zik.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах