Надзвичайна ситуація  |  25.03.19  |  понеділок
 

Російсько-окупаційні війська обстріляли дві школи на Донеччині

Пошкодження будівлям шкіл було завдано вогнем із великокаліберного кулемета.

У прес-службі штабу ООС повідомляють, що окупанти обстріляли школи в Петровському районі міста Донецька та в населеному пункті Гольмівський.

«За даними звіту СММ ОБСЄ від 23 березня 2019 року, у мікрорайоні Трудівські Петровського району міста Донецька на вул. Самарській, 1 представниками Місії зафіксовано пошкодження будівлі школи. Це – 15-сантиметрова пробоїна на висоті 30 см від землі. За оцінкою патруля ОБСЄ, пошкодження завдано вогнем із великокаліберного кулемета», – зазначено в повідомленні.

Обстріл відбувся у четвер, 21 березня, вранці, коли учні вже перебували у школі.

Ще один обстріл виявлено в населеному пункті Гольмівський, що знаходиться на тимчасово непідконтрольній українському уряду території. Окупаційна влада заборонила працівникам школи впускати спостерігачів Місії всередину закладу для огляду місця пошкодження.

З огляду на це, у штабі ООС наголошують, що Російська Федерація знову порушила норми гуманітарного права. Також дії російсько-окупаційних військ мають провокативний характер, які намагаються таким чином дискредитувати ЗСУ та прикрити свої злочини проти мирного населення.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах