Надзвичайна ситуація  |  07.12.18  |  п'ятниця
 

Одному з полонених українських моряків зробили ампутацію

Радниця командувача ВМС повідомила, що в одного з хлопців травматична ампутація пальців кисті.

Радниця командувача ВМС Вікторія Христенко заявила, що наразі українські консули не отримали жодної офіційної інформації про поранення полонених моряків.

«Троє моряків перебувають у "Матросской тишине". Жодного відео, жодного підтвердження про характер поранень офіційно не отримали наші консули, окрім того, що начебто поранених відвідала омбудсмен Москви. В одного з хлопців важке поранення ніг, те, що він пересувається з милицями, ні про що нам не говорить, ми не бачимо його поранень і яку йому зробили операцію в ізоляторі. В одного з хлопців травматична ампутація пальців кисті», - повідомила Вікторія Христенко.

Христенко зазначила, що цю інформацію почула від волонтерів, котрі допомагали морякам, коли вони перебували в Сімферопольському СІЗО.

Нагадаємо, що 25 листопада прикордонні кораблі Росії проявили агресію до українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеса в порт Маріуполь. Російські військовики обстріляли та захопили українські кораблі в Керченській протоці, а також 24 моряків.

В окупованому Криму підконтрольні Росії «суди» заарештували на два місяці всіх затриманих українських моряків.

Наразі 21 український військовий перебуває в московському СІЗО «Лефортово», ще троє поранених – у Москві, в медичній частині ізолятора «Матросская тишина».

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах