Надзвичайна ситуація  |  02.04.20  |  четвер
 

У ЗСУ підтвердили перший випадок інфікування COVID-19

На 07.00 2 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19. Про це інформує прес-служба МОУ.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 140 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби — 72 особи.

Довідково. Працівник ЗС України, лікар Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року знаходилась на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ. 01.04.2020 року після погіршення стану госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом — пневмонія. Того ж дня, методом ПЛР діагностовано захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19. Хвора отримує лікування згідно протоколів МОЗ України, стан здоров’я задовільний.
У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким 02.04.2020 заплановано проведення лабораторного обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.
Нагадаємо, як писало Гал-інфо, в інфекційну лікарню Львова звернувся пацієнт з Івано-Франківської області з підозрою на COVID-19.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах