Надзвичайна ситуація  |  20.02.18  |  вівторок
 

У центрі Львова намагалися вкрасти міні-пам’ятник Шевченкові

Це третій міні-макет, який виготовили для людей з важкими порушеннями зору. Першою у міні-макеті було відтворену львівську Ратушу, а минулоріч відкрили міні-макет Собору св. Юра.

Міні-макет пам’ятника Тарасові Шевченкові, який нещодавно відкрили, намагалися зірвати. Як повідомив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, міні-макет пам’ятника, а саме скульптура Шевченка, була сильно розхитана. Для недопущення викрадення частини макету, підрядна організація сьогодні ввечері проведе роботи з підсилення кріплення, інформує прес-служба Львівської міськради.

"Скульптура Кобзаря була сильно розхитана. Очевидно її намагалися зірвати. Для недопущення викрадення частини міні-макету, зараз на площі патрулює "Муніципальна варта". Підрядна організація, яка встановлювала міні-макет, зафіксувала скульптуру, а вже ввечері проведе роботи з підсилення кріплення",

- розповів Зозуля.

Нагадаємо, у Львові 12 лютого відкрили відтворений пам’ятник Тарасові Шевченкові у міні-макеті для незрячих. Вартість цього бронзового макету становила 200 тис. грн. Виготовили макет скульптори брати Сухорські - Володимир і Андрій на замовлення Галицької райадміністрації.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...