Надзвичайна ситуація  |  12.11.19  |  вівторок
 

У США екстрено госпіталізували 39-го президента Джиммі Картера

95-річного 39-го президента США Джиммі Картера екстрено госпіталізували в Атланті для проведення процедур по зниженню внутрішньочерепного тиску.

Про це повідомила прес-служба Центру Картера.

У повідомленні сказано, що ввечері в понеділок, 11 листопада, Картера екстрено госпіталізували в лікарню при університеті Еморі (Атланта, штат Джорджія). У прес-службі зазначили, що у 95-річного екс-президента почалася внутрішня кровотеча після того, як він кілька разів падав.

Процедуру по зниженню внутрішньочерепного тиску призначили на ранок 12 листопада. Разом з Картером знаходиться його дружина Розалін.

 Як відомо, в цьому році Картер падав, як мінімум, тричі. Перший раз це було навесні. В результаті, йому проводили операцію із заміни тазостегнового суглоба.

Після цього, 6 жовтня, він їздив в місто Нешвілл, штат Теннессі, де допомагав будувати будинок. У підсумку, в результаті нового падіння, йому наклали 14 швів.

І ще одне падіння фіксували 21 жовтня. Політик впав і поламав таз.

Варто зазначити, що в 2005 році Картеру діагностували рак, але він зумів його подолати.

З часів його президентства минуло майже 40 років. Незважаючи на те, що Картер – найстаріший з усіх, нині живих американських президентів, він досі викладає два рази на місяць в баптистській недільній школі церкви Мараната в рідному місті на південному заході Джорджії.

Про це повідомляє bykvu.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах