Надзвичайна ситуація  |  02.04.20  |  четвер
 

У Львові під час пожежі у квартирі загинув її власник

Сьогодні, 2 квітня, у Львові в пожежі у власній квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку загинув чоловік.

Повідомлення про пожежу на вул. Шевченка до Служби порятунку «101» надійшло о 09:16 год. Про це інформує пресслужба ГУ ДСНС у Львівській області.

До місця події негайно виїхали вогнеборці 1-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Львова. На момент прибуття вогнеборців до місця виклику з вікна квартири вибивався густий чорний дим.

На четвертому та п'ятому поверхах будинку були люди, які через задимлення самостійно не могли покинути свої помешкання. Вогнеборці не гаючи часу включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору та приступили до проведення робіт із порятунку людей із задимлених приміщень та ліквідації загоряння. Оглянувши квартири та переконавшись у безпеці мешканців під'їзду, рятувальники вивели на свіже повітря 12 осіб, з них 4 дитини.

Двері у квартиру, де виникла пожежа були зачинені, то ж вогнеборці за допомогою спецобладнання відчиняли двері та паралельно проводили гасіння пожежі через вікно по висувній драбині.

Потрапивши у квартиру, вогнеборці виявили біля вхідних дверей тіло загиблого чоловіка. Загиблим виявився власник квартири – чоловік 1948 року народження.

Як зазначається, потрапити у квартиру та гасити пожежу було складно через велику захламленість: помешкання до стелі було щільно заповнене сміттям та речами.

О 09:47 вогнеборці локалізували пожежу, та о 09:52 повністю ліквідували. Унаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 2 кв.м.

До ліквідації пожежі залучили 13 осіб особового складу та 3 одиниці спецтехніки

Причини та обставини виникнення пожежі встановлюються.

"2 квітня о 09:16 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул. Шевченка. Пожежа виникла в квартирі на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку. До місця події негайно виїхали вогнеборці 1-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Львова. На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, з вікна квартири на третьому поверсі вибивався густий чорний дим. На четвертому та п'ятому поверхах будинку знаходились люди, які через задимлення, самостійно не могли покинути свої помешкання. Вогнеборці не гаючи часу включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору та приступили до проведення робіт з порятунку людей з задимлених приміщень та ліквідації загоряння. Оглянувши квартири та переконавшись у безпеці мешканців під'їзду, рятувальники вивели на свіже повітря 12 осіб, з них 4 дитини. Двері у квартиру, де виникла пожежа були зачинені, то ж вогнеборці за допомогою спецобладнання відчиняли двері та паралельно проводили гасіння пожежі через вікно по висувній драбині. Потрапивши у квартиру, вогнеборці виявили біля вхідних дверей тіло загиблого чоловіка. Загиблим виявився власник квартири – чоловік 1948 року народження. Потрапляння у квартиру, та гасіння пожежі ускладнювала велика захламленість. Помешкання до стелі було щільно заповнене сміттям та речами. О 09:47 вогнеборці локалізували пожежу, та о 09:52 повністю ліквідували.Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 2 кв.м. До ліквідації пожежі залучили 13 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехнікиПричини та обставини виникнення пожежі встановлюються."

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах