Надзвичайна ситуація  |  05.02.18  |  понеділок
 

У Львові націоналісти пікетували Консульство Польщі

Активісти "Свободи", "Нацкорпуса", "Правого сектора" та інших організацій мітингували біля всіх дипломатичних місій Польщі в Україні, зокрема у Львові.

У понеділок, 5 лютого, українські націоналісти одночасно пікетували посольство Республіки Польща в Києві, а також польські консульства у Вінниці, Луцьку, Одесі, Харкові та Львові.

Нагадаємо, що раніше польський Сейм (нижня палата парламенту) заборонив ідеологію Степана Бандери. Тепер за заперечення "злочинів українських націоналістів", зокрема Волинської різанини, під час Другої світової війни можна в Польщі потрапити до в'язниці на 3 роки.

У МЗС України, у відповідь на це заявили, що стурбовані забороною ідеології Бандери. Відомство закликало польську сторону виявити політичну мудрість щодо питань, які можуть негативно вплинути на розвиток двосторонніх відносин.

Активісти вважають, що польський закон, який забороняє ідеологію Степана Бандери, принижує українську національну гідність.  Вони вимагають, щоб президент Польщі Анджей Дуда не підписував цей документ.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...