Надзвичайна ситуація  |  13.05.20  |  середа
 

У Львові на перехресті з’явилась нова розмітка

12 травня на перехресті вул. Пасічна–Медової Печери нанесено не звичну для вулиць міста дорожню розмітку “вафельницю”. Про це повідомили управління транспорту Львівської міської ради на сторінці у “Facebook”.

“Оскільки, як випливає з коментарів під постом з новиною, більшість водіїв не знають, що означає дана розмітка, тому роз’яснюємо”,

— йдеться у повідомленні.

Це розмітка 1.4 яку застосовують на ділянках доріг де заборонено стоянку ДТЗ. Згідно ДСТУ 2587-2010 “Безпека дорожнього руху. Розмітка дорожня. Загальні технічні вимоги. Методи контролювання. Правила застосування” дану розмітку дозволено застосовувати у вигляді сітки на перехресті для недопущення виїзду і зупинки на ньому.

“Рішення було прийнято через часті порушення водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху, що призводило до утворення заторів і небезпечних ситуацій на даній ділянці”,

— переконані урбаністи.

Як йдеться у повідомленні, ця розмітка дозволить краще орієнтуватись водіям, а патрульній поліції визначати порушників (у перспективі встановлення на цій ділянці камер, які дозволять фіксувати порушення в автооматичному режимі.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах