Надзвичайна ситуація  |  06.04.20  |  понеділок
 

У Львові громадський транспорт переходить у режим спецперевезень

У понеділок, 6 квітня відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, на якому фіналізували рішення щодо роботи громадського транспорту у Львові.

Про це розповіла на брифінгу заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відповідно до постанови Кабміну у Львові громадський транспорт також переходить у режим спецперевезень. Відповідно скористатися ним можна буде лише за наявністю посвідчення і лише визначена категорія працівників.

” Громадський транспорт від сьогодні переходить у режим спецперевезень. Скористатись зможуть ним лише працівники, які забезпечують життєдіяльність міста. Це працівники медичних установ, банківської сфери, продуктової сфери, працівників судів та прокуратури, а також всі перечислені у постанові категорії”

– повідомила Ірина Маруняк.

Вона також додала:

“- Ми зобов’язали керівників підприємств, установ та організацій, представники яких можуть їздити громадським транспортом видати посвідчення або довідки, які засвідчують, що вони працюють на даних підприємствах. Довідки мають бути підписанні керівником та засвідчена мокрою печаткою”.

Нагадаємо, що 2 квітня Кабмін ухвалив постанову, якою посилив правила і заборони карантину з 6 квітня.

Зокрема, постановою “забороняються регулярні й нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі”.

У громадському та службовому транспорті підприємств дозволяється перевозити лише вичерпний перелік громадян.

Також додамо, що сьогодні ранком, у пресслужбі міської ради повідомляли, що громадський транспорт міста курсуватиме без змін.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах