Надзвичайна ситуація  |  15.06.19  |  субота
 

У Китаї потоп: півсотні тисяч евакуйовано

Через негоду евакуювали в екстреному порядку 56 тисяч місцевих жителів.

Про це повідомляє Xinhua.

У суботу, 15 червня, у зв'язку з серйозними повенями в провінції Гуандун на півдні Китаю влада залучила механізм екстреного реагування на НС, за допомогою якого понад 50 тисяч місцевих жителів було евакуйовано в екстреному порядку.

Профільні відомства направили робочі групи в постраждалі райони для організації роботи по ліквідації наслідків стихійного лиха, повідомили в міністерстві з управління надзвичайними ситуаціями.

Повідомляється, що з 9-го червня в семи містах цієї провінції, включаючи Хеюань, Мейчжоу та Шаогуань, відбулися серйозні повені, викликані зливами.

За інформацією місцевої влади, 19 людей загинули та ще троє вважаються зниклими безвісти. Стихійні лиха торкнулися 357 тисяч чоловік. 56 тисяч місцевих жителів були евакуйовані в екстреному порядку.

Від повеней постраждали посіви сільгоспкультур площею 47,6 тисяч га, зокрема, понад 700 га посівів було знищено негодою.

Місцева влада доставила в названі райони велику кількість наметів, складних ліжок і ковдр для надання допомоги постраждалим.

Наразі роботи з ліквідації наслідків стихії тривають.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах