Надзвичайна ситуація  |  10.01.22  |  понеділок
 

У Китаї через землетрус обвалилася частина Великої китайської стіни

Про це повідомляє Global Times.

Частина Великої стіни часів династії Мін (1368-1644) обвалилася після землетрусу магнітудою 6,9 бала, який стався в північно-західній провінції Цинхай у суботу опівночі на глибині 10 кілометрів.

Два метри Великої стіни обвалилися в повіті Шандань провінції Ганьсу на північному заході Китаю. Це за 114 кілометрів від епіцентру в повіті Меньюань, Тибетської автономної префектури Хайбей в Цинхай.

Після землетрусу влада організувала перевірку місцевих культурних пам’яток і виявила місце обвалення. Нині тривають ремонтно-відновлювальні роботи.

За даними видання, землетрус стався в малонаселеному районі. Водночас кілька великих міст відчули поштовхи. Повідомлень про загиблих не надходило. Дев'ять людей були поранені. Із них вісім виписали з лікарні, а одна людина досі перебуває під наглядом.

Керівник сейсмічного агентства Ганьсу Ші Юйчен повідомив ЗМІ, що найближчий житловий район розташований за 40 кілометрів від епіцентру землетрусу, і місцеві жителі звикли боротися з поштовхами. Будинки мешканців були модернізовані, щоб бути захищеними від землетрусу. Це сприяло зменшенню жертв внаслідок землетрусу такого масштабу, сказав Ши.

14 квітня 2010 року в Тибетській автономній префектурі Юйшу в Цинхаї стався землетрус магнітудою 7,1. Тоді загинули 2698 людей, а 270 зникли безвісти. Понад 90 відсотків місцевих будинків обвалилися внаслідок землетрусу та кількох сильних поштовхів, пише Global Times.

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e