Надзвичайна ситуація  |  09.11.18  |  п'ятниця
 

У Каліфорнії пройшла масштабна лісова пожежа

Через лісову пожежу, що поширювалась зі швидкістю приблизно 80 футбольних полів у хвилину, вирішили розпочати евакуацію шкіл і лікарень у Каліфорнії.

Про це повідомляє УНН.

Вчора, 8 листопада, у четвер коло 6:30 ранку за місцевим часом у каліфорнійському окрузі Б'ютт було оголошено надзвичайний стан. Причиною стала пожежа під назвою Camp Fire, яка швидко почала поширюватись. Про неї повідомили у каліфорнійському департаменті лісового господарства та протипожежного захисту. До 14:00 за місцевим часом, за даними департаменту, вона поширилася на площу близько 7,3 тис. га.

Причиною швидкого поширення пожежі став вітер. Розгораючись від нього, пожежа поширилась з Пульги до Конкоу і вниз до Парадайса і на місто з 26 тис. мешканців, на північ від Сакраменто.

З міст Парадайс, Магалія, Конкоу, Б'ютт-Крік Каньйон і Б'ютт Веллі евакуйовують місцеве населення. 

До ліквідації пожежі задіяні сотні пожежників. За повідомленням начальника батальйону пожежної служби округу Б'ютт Білл Рід, станом на 8 листопада вже двоє пожежників поранених, а також кілька місцевих мешканців. Їхня кількість наразі не відома.

Через пожежу вирішили евакуювати пацієнтів з лікарні Парадайса до лікарень в Оровіллі і Чіко. Коло 3300 учнів і вчителів з 11 шкіл, за повідомленням завідувача школами округу Б'ютт Тімі Тейлора, в районі Парадайса евакуювали автобусами і автомобілями до центру в Чіко.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах