Надзвичайна ситуація  |  03.04.20  |  п'ятниця
 

У двох лікарів зі Львова діагностували коронавірус

Медики перебувають в інфекційній лікарні. Проводиться опитування осіб, з якими вони контактували.

У двох лікарів зі Львова ПЛР-тест підтвердив інфікування коронавірусом. Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, дані про позитивні ПЛР-тести двох лікарів отримано сьогодні.

«У двох львівських медиків ПЛР-тест підтвердив інфікування коронавірусом. Зараз ці медики ізольовані, проводиться опитування осіб, з якими вони контактували, у всіх контактних осіб забирають біоматеріал для проведення ПЛР-тестування»,

- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що один з медиків — 47-річний лікар-анестезіолог львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Він перебував вдома на самоізоляції, після погіршення самопочуття звернувся до сімейного лікаря. Зараз пацієнт знаходиться в інфекційній лікарні з пневмонією. Другий медик — 54-річний лікар з 5-ї міської поліклініки. Відомо, що він контактував з пацієнткою, в якої напередодні також виявили коронавірус. Наразі хворий перебуває в інфекційній лікарні. За даними міськради, на Львівщині загалом зафіксовано 13 пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірусу, двоє — вже одужали.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах