Надзвичайна ситуація  |  27.07.20  |  понеділок
 

Циклон "Ханна" дійшов до узбережжя штату Техас

Циклон “Ханна” викликав проливні дощі і повені в ряді прибережних районів на півдні Техасу. Про це йдеться в заяві губернатора даного американського штату Грега Ебботта, опублікованій у неділю, інформує УНН.

Національний центр зі спостереження за ураганами США повідомив про формування тропічного шторму “Ханна” в ніч на п’ятницю. У суботу він посилився до урагану і досяг узбережжя Техасу. Пізніше циклон значно ослаб.

Як зазначив Ебботт, в ряді районів штату тривають дощі, очікуються нові повені, що представляють загрозу для життя людей. Очікується, що дощі триватимуть, є також загроза торнадо. Управління з надзвичайних ситуацій штату рекомендувало жителям південних районів не виходити з будинків без необхідності і стежити за новими рекомендаціями влади.

У суботу режим надзвичайної ситуації був введений в 32 з 254 округів штату, здебільшого прибережних. Дана міра дозволяє місцевій владі отримати доступ до деяких додаткових фондів і залучити більше ресурсів при ліквідації наслідків стихійного лиха. Це, зокрема, дає можливість залучити до рятувальних або відновлювальних робіт Національну гвардію США.

Як повідомила компанія American Electric Power, яка відповідає за енергопостачання в даному районі, в неділю без світла залишилися близько 200 тис. споживачів. Протягом дня електропостачання було частково відновлено.

Місцеві телеканали повідомили, що в місті Корпус-Крісті, яке опинилося на шляху тропічного шторму, затоплені деякі вулиці, багато будівель отримали пошкодження. Така ж ситуація в сусідніх Браунсвіллі і Мак-Аллені. Влада оцінює завдані збитки. Інформації про загиблих і постраждалих поки не надходило.

Про це повідомляє unn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах