Надзвичайна ситуація  |  19.06.17  |  понеділок
 

Теракт в Лондоні: нападник кричав, що хоче вбивати мусульман

Британська поліція все ж розглядає наїзд на пішоходів на півночі Лондона як теракт, хоча спочатку давати події таке визначення не поспішали.

Правоохоронці повідомили, що напад має всі ознаки терористичного злочину. Наїзд стався поблизу однієї з міських мечетей, з якої після вечірньої молитви якраз виходили віруючі.  Свідки кажуть, що вантажівка рухалася зі швидкістю 80 кілометрів на годину і впевнені, що наїзд нещасним випадком не був.

"Цей хлопець виїхав на смугу для громадського транспорту і розвернувся. Думаю, це одностороння дорога, там немає проїзду, вона заблокована, тому він повинен був зробити це навмисне",

- кажуть свідки.

Водія, який скоїв наїзд, затримав розлючений натовп. Від самосуду його врятував імам мечеті і передав його правоохоронцям. Свідки кажуть - він кричав, що хоче вбивати мусульман. І стверджують, що у чоловіка були спільники.

"У фургоні було троє людей - одного зловила поліція, а ще двоє змогли втекти",

- запевняють свідки.

Цю інформацію в поліції не підтверджують. Повідомляють, що фургоном керував 48-річний чоловік. Його забрали в лікарню з міркувань безпеки. Поліція планує провести оцінку його психічного здоров'я.

Наїзд на пішоходів біля мечеті може стати вже четвертим за рахунком терактом, який трапився у Великобританії за останні місяці.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...