Надзвичайна ситуація  |  04.10.19  |  п'ятниця
 

Стали відомі імена загиблих в авіакатастрофі

В аварії літака, який аварійно приземлився поблизу Львівського летовища, загинуло 5 осіб, йдеться в ТСН.12.00.

Стала відома попередня версія падіння літака на Львівщині

Серед загиблих командир Віталій Степаненко, Маєвський Ігор, який був помічником командира, а також Кузьменко Юрій — штурман, Завадюк Ігор — бортовий технік і Кириленко Володимир – радіооператор.

Серед тих, хто вижив і вже прооперований два інженери Шахов Олег та Амелькін Андрій, а також ще один бортовий технік Корякін Андрій. За їхні життя зараз борються лікарі. Відомо, що всі, що вижили, були у носовій частині літака.

Літак АН-12 впав на поле села Сокільники неподалік цвинтаря і житлових будинків. На місці падіння літака розгорнули мобільний штаб, працює майже сотня рятувальників. Окрім цього з’ясувалося, що літак Ан-12 належить авіакомпанії "Україна-Аероальянс". Там повідомили, що літак експлуатується 51 рік.

Через аварійне приземлення транспортного літака Ан-12 поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі терміном до десяти років.

Про це повідомляє tsn.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах