Надзвичайна ситуація  |  25.03.20  |  середа
 

США можуть стати новим епіцентром пандемії коронавірусу – ВООЗ

Вірусом COVID-19 заразилися вже понад 42 000 людей у Сполучених Штатах.

Сполучені Штати мають потенціал стати новим епіцентром пандемії коронавірусу через "дуже велике прискорення" інфекції на території країни. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), передає Reuters.

Вірусом COVID-19 заразилися вже понад 42 000 людей у ​​Сполучених Штатах. За останні 24 години 85 відсотків нових випадків у всьому світі були з Європи та США, заявила журналістам у вівторок, 24 березня, речниця ВООЗ Маргарет Гарріс. З них 40 відсотків були зі США. На запитання, чи можуть Сполучені Штати стати новим епіцентром, вона сказала:

«Зараз ми спостерігаємо дуже велике прискорення щодо випадків у США, тож у неї є такий потенціал. Ми поки не можемо сказати, що це так, але вони мають такий потенціал». "... У них (Сполучених Штатів Америки – ред.) дуже великий спалах і спалах, інтенсивність якого зростає",

– додала Гарріс.

Наразі Італія є ​​найбільш постраждалою від нового коронавірусу країною з найбільшою кількістю загиблих, хоча смертність там останнім часом почала сповільнюватися. На запитання про потенційний переломний момент в Італії, Гарріс сказала:

"Там є проблиск надії. В останні два дні ми спостерігали все менше нових випадків і смертей в Італії".

При цьому вона додала, що поки «дуже, дуже рано» казати про переломний момент.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах