Надзвичайна ситуація  |  24.02.20  |  понеділок
 

Спалах коронавірусу в Італії. Кількість жертв смертельної недуги знову зросла

Найбільше інфікованих у Ломбардії.

В Італії, де коронавірус почав стрімко поширюватися, а люди в паніці спустошують прилавки магазинів, зафіксовано п'яту смерть від недуги. Загалом станом на зараз налічується 224 випадків захворювання коронавірусом. Однак, усі жертви - люди похилого віку.

Про це 24 лютого заявив керівник служби цивільної оборони Італії Анджело Борреллі, пише газета La Repubblica.

Відомо, що п'ятою жертвою коронавірусу в Італії став 88-річний чоловік. Він приїхав із осередку недуги Ломбардії, що біля Мілана.

"У всіх випадках померлі - це люди похилого віку, які підхватили вірус на тлі інших важких захворювань ",

- уточнив Борреллі.

За інформацією Бореллі, наразі в Італії зареєстровано 224 випадки захворювання коронавірусом, зокрема 99 шпиталізовані з симптомами, 23 перебувають у реанімації, а 91 - без симптомів і перебувають вдома в ізоляції. До них також входять п'ятеро загиблих і чоловік, котрий вже одужав.

Україна посилила заходи безпеки на кордоні через поширення коронавірусу в Італії, посилили спостереження за пасажирами з Італії у зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусу у країні. Працівники ДПСУ наразі візуально відстежують стан здоров’я таких пасажирів.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19.

Китайські вчені дали офіційну назву вбивчому коронавірусу.
У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

У ВООЗ розповіли, коли чекати на першу вакцину від нового коронавірусу
Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

Про це повідомляє tsn

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах