Надзвичайна ситуація  |  10.04.20  |  п'ятниця
 

Під час обстрілу на Донбасі загинув солдат Олексій Купріков із позивним “Лєший”

У четвер, 9 квітня, на Луганщині під час обстрілу бойовиками загинув у бою Олексій Купріков із позивним «Лєший», солдат 93-ої бригади “Холодний Яр”, механік-водій механізованого батальйону.

Про сумну звіску вчора ввечері повідомила пресслужба підрозділу.

Він загинув внаслідок ворожого обстрілу позицій бригади поблизу селища Кримське, отримавши численні осколкові поранення, які виявилися несумісними з життям. Засоби захисту, на жаль, не врятували.

Олексій народився 13-го січня 1971 року. Жив у смт Черкаському Дніпропетровської області. Мав середьно-технічну освіту.

Як розповідають його побратими, на війну йти спочатку не збирався. Утім, смерть близького друга на фронті змусила Олексія переглянути свої плани. І в листопаді 2018 року він підписав контракт, саме напередодні виходу бригади на Донеччину. Він воював у Новоселівці Другій, а потім – на околицях Кримського.

Спочатку був стрільцем-помічником гранатометника, та потім виявив бажання стати механіком-водієм та поїхав учитися до навчального центру.

«Він вирізнявся від більшості статечністю та виваженістю. Адже часто буває, що люди після «учєбки» жаліються: мене, мовляв, нічому не навчили, тому я нічого не вмію. Льоша ж навпаки, навіть якщо чогось і не знав, ґрунтовно та розсудливо намагався зрозуміти у деталях, як що працює, як краще полагодити техніку. І в нього це дуже добре виходило. Був спокійний, розважливий, зацікавлений у своїй роботі. З ним було легко служити. Дуже шкода втрачати таких людей», – сумують побратими.

В Олексія залишилася цивільна дружина, 19-річний син, мама і рідна сестра, що також служить у 93-ій бригаді.

За даними Новинарні, Олексій Купріков – перша бойова втрата ЗС України на фронті у квітні.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах