Надзвичайна ситуація  |  05.05.22  |  четвер
 

Поранені помирають у страшних муках, – полк “Азов” звернувся до президента Зеленського

Заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар звернувся до президента Володимира Зеленського, щоб він подбав про поранених військових.

Відеозвернення опублікували у телеграмі  полку “Азов”.

“Уже третя доба, як ворог прорвався на територію “Азовсталі”. Тривають важкі кровопролитні бої. Оборонці вже 71 б’ються сам на сам з переважаючими силами противника. Вкотре росіяни порушили обіцянку щодо перемир’я та не дали евакуюватися цивільними, які продовжують ховатися у підвалах заводу. Закликаємо світову спільноту евакуювати цивільних та особисто звертаюсь до Верховного Головнокомандувача, щоб подбав про поранених солдатів, які в страшних муках помирають від неналежного лікування.

Дайте можливість забрати тіла воїнів, щоб українці змогли попрощатись зі своїми героями. Відреагуйте належним чином на критичну ситуацію, в якій противник не дотримується жодних етичних норм, конвенцій чи законів, знищуючи людей на очах у всього світу, керуючись вседозволеністю і безкарністю”,

– закликав Святослав Паламар. 

Нагадаємо, масовані обстріли “Азовсталі” у Маріуполі не припиняються. На завод, де перебувають українські військові, цивільні мешканці, які ще не евакуювалися, росіяни кидають все важке озброєння. Зокрема, у телеграм-каналах опублікували відео обстрілу заводу із корабельної артилерії.

 

Про це повідомляє nta

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e