Надзвичайна ситуація  |  19.05.20  |  вівторок
 

Поліція розслідує обвал будинку в Одесі і озвучила попередню причину

У поліції озвучили попередню версію, через що міг статися частковий обвал будинку в Одесі по вулиці Торговій 20. Нагадаємо, це сталося напередодні вдень: обвалилася чотирьохповерхова будівля з мансардою на 30 квартир.

Безпосередньою причиною могли стати земляні роботи, які велися на сусідній будмайданчику — там, де ще недавно стояв банно-пральний комбінат.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех.

«Будинок мав невеликий крен. За словами експертів, до обвалення могло привести зміщення грунту. На будмайданчику був незамкнений екскаватор, але робочий був відсутній »,

- заявив він.

За фактом події відкрито кримінальне провадження. Попередня кваліфікація - частина 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

До речі, про ймовірність обвалу попереджували самі мешканці будинку ще восени минулого року, пише «Думская.

За словами людей, до таких подій могло призвести знесення лазні поряд з будівлею, однак міська влада тоді проігнорували їх заяви. Забудовник же - обіцяв зміцнити будинок №20 і застрахувати майно одеситів.

Тим часом поліція опечатала будівельну техніку, робота якої могла спровокувати обвалення.

Попередньо, під завалами ніхто не постраждав. З будинку евакуйовували 8 мешканців, у тому числі 2 дітей. Всього в будинку мешкало 44 людини.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Про це повідомляє magnolia

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах