Надзвичайна ситуація  |  13.03.20  |  п'ятниця
 

Перша смерть від коронавірусу в Україні

Померла жінка з Житомирської області.

Померла 71-річна жінка з Радомишля Житомирської області.

В Україні зареєстровано перший випадок смерті від коронавірусу. Про це йдеться у повідомленні у Telegram-каналі Міністерства охорони здоров'я України, присвяченому коронавірусу.

"71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним", - йдеться в повідомленні.

Під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала.

У МОЗ додали, що померла жінка знаходилася в групі ризику, адже, згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками. Як повідомляв УНІАН, у жительки міста Радомишль Житомирської області 12 березня ввечері було виявлено коронавірусну інфекцію. Ця жінка, 1949 року народження, 1 березня повернулася з Польщі, і не одразу звернулася до лікарів. 12 березня у МОЗ заявили, що в Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та у чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів. Перший в Україні випадок коронавірусу було підтверджено 3 березня у чоловіка, який повернувся з Італії.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах