Надзвичайна ситуація  |  21.05.18  |  понеділок
 

Нове масове отруєння школярів: більше 30 постраждалих у Миколаїві

У навчальному закладі 32 дитини отруїлися невідомою речовиною, яку розпорошили на його території.

Про це повідомляє ДСНС Миколаївській області.

Відомо, що у школі розпорошили якийсь аерозоль з дуже різким запахом. Хто це зробив і який склад має отруйна речовина поки не встановлено.

Повідомляється про 32 школярів, яких госпіталізували в лікарню. З навчального закладу евакуювали близько 400 дітей.

На місці події працюювали фахівці хіміко-радіологічної лабораторії, чергова зміна оперативно-координаційного центру і відділення Державного воєнізованого гірничо-рятувального загону ДСНС  України.

Вони відзначають, що небезпечних речовин  не виявили.

Пізніше стало відомо, що двоє школярів потрапили у відділенні реанімації. Про це повідомили в прес-службі Миколаївського обласного управління охорони здоров'я.

"36 дітей з попереднім діагнозом "отруєння невідомою речовиною" перебувають в лікарні, батьки одного з дітей відмовилися від госпіталізації, дві дитини перебувають у відділенні реанімації міської лікарні № 2. Їх стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості",

- йдеться в повідомленні .

Нагадаємо, що раніше, 8-го травня, під час ранкової шкільної лінійки на честь Дня пам'яті та примирення учні та вчителі школи №8 в Черкасах відчули однакові симптоми - нудоту, нездужання і в окремих випадках втрату свідомості. Постраждалих госпіталізували. Серед них виявилося двоє вчителів і 55 дітей різного віку.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах